PROGRAM
An · Luna · Saptamana · Zi · Cauta · Autentificare     
Programari lunare, Februarie 2019
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica  
       
09:00 - 11:00 LIBER
11:05 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 LIGA COMPANIILOR
14:30 - 15:30 INTERSPORT
16:30 - 17:30 LIBER
17:30 - 22:00 LIGA COMPANIILOR
22:00 - 23:30 LIBER

08:00 - 10:00 STEFANICA
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 13:30 LIBER
13:30 - 15:30 LIBER
15:30 - 17:00 LIBER
17:00 - 19:00 LIBER
19:00 - 20:30 LIBER
20:30 - 22:30 LIBER

09:00 - 10:30 REZERVAT
10:30 - 12:30 LIBER
12:30 - 14:30 TRUSTUL
14:30 - 16:00 LIBER
16:00 - 18:00 REZERVAT
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 LIBER

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 AFAN
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 15:00 PARCHET
15:00 - 16:00 BRITISH SCHOOL
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX

08:45 - 10:45 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 18:00 CLAUDIU
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 METALCAS
16:30 - 18:00 LIBER
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 GRAND GUARD

09:00 - 11:00 LIBER
11:10 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 15:30 LIBER
16:30 - 17:30 LIBER
17:30 - 22:00 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 STEFANICA
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 15:00 ASTRA KIDS
15:30 - 17:00 LIBER
17:00 - 19:00 LIBER
19:00 - 20:30 LIBER
20:30 - 22:30 LIBER

09:00 - 10:30 REZERVAT
10:30 - 12:30 ASTRA KIDS
12:30 - 14:30 TRUSTUL
14:30 - 16:00 ASPR
16:00 - 18:00 REZERVAT
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 LIBER

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 AFAN
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 15:00 PARCHET
15:00 - 16:00 BRITISH SCHOOL
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX

08:45 - 10:45 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:00 INTERSPORT
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 CLAUDIU
15:00 - 16:30 METALCAS
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 GRAND GUARD

09:00 - 11:00 MARIAN
11:10 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 15:30 INTERSPORT
16:30 - 17:30 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIBER
20:00 - 22:00 LIGA COMPANIILOR
22:00 - 23:55 REZERVAT

08:00 - 10:00 STEFANICA
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 15:00 ASTRA KIDS
15:30 - 17:00 LIBER
17:00 - 19:00 LIBER
19:00 - 20:30 LIBER
20:30 - 22:30 LIBER

09:00 - 10:30 REZERVAT
10:30 - 12:30 ASTRA KIDS
12:30 - 14:30 TRUSTUL
14:30 - 16:00 ASPR
16:00 - 18:00 REZERVAT
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 LIBER

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 LIBER
12:30 - 14:30 CLAUDIU
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 AFAN
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 LIBER
13:05 - 15:00 PARCHET
15:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:00 INTERSPORT
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

09:00 - 11:00 CATALIN
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 METALCAS
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 GRAND GUARD

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 15:30 INTERSPORT
16:30 - 17:30 ZAMSPORT
17:30 - 22:00 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 STEFANICA
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 15:00 ASTRA KIDS
15:30 - 17:00 LIBER
17:00 - 19:00 LIBER
19:00 - 20:30 LIBER
20:30 - 22:30 LIBER

09:00 - 10:30 REZERVAT
10:30 - 12:30 ASTRA KIDS
12:30 - 14:30 TRUSTUL
14:30 - 16:00 ASPR
16:00 - 18:00 REZERVAT
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 LIBER

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 AFAN
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 15:00 PARCHET
15:00 - 16:00 BRITISH SCHOOL
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX

08:45 - 10:45 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:00 INTERSPORT
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 METALCAS
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 GRAND GUARD
     

Inapoi la site