PROGRAM
An · Luna · Saptamana · Zi · Cauta · Autentificare     
Programari lunare, Mai 2019
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica  
   

11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
17:30 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 LIBER
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 IGOR
17:30 - 19:00 LIBER
19:00 - 20:30 LIBER
20:30 - 22:30 LIBER
22:30 - 23:55 LIBER

09:00 - 10:30 LIBER
10:30 - 12:00 LIBER
12:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 16:00 MATEI
16:00 - 18:00 LIBER
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 LIBER
22:00 - 23:55 LIBER

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 LIBER

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX

08:45 - 10:45 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:00 LIBER
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 GRAND SECURITY
22:00 - 23:55 LIBER

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 17:30 ZAMSPORT
17:30 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 LIBER
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 14:30 LIGA COMPANIILOR
14:30 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 IGOR
17:30 - 19:00 LIBER
19:00 - 20:30 LIBER
20:30 - 22:30 LIBER
22:30 - 23:55 LIBER

09:00 - 10:30 LIBER
10:30 - 12:00 LIBER
12:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 18:00 LIBER
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 LIBER

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 LIGA COMPANIILOR

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX
22:30 - 23:55 REZERVAT

08:45 - 10:45 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:00 LIBER
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 GRAND SECURITY
22:00 - 23:55 PORSCHE

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 17:30 ZAMSPORT
17:30 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 LIBER
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 14:30 LIGA COMPANIILOR
14:30 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 IGOR
17:30 - 19:00 LIBER
19:00 - 20:30 LIBER
20:30 - 22:30 LIBER
22:30 - 23:55 LIBER

09:00 - 10:30 LIBER
10:30 - 12:00 LIBER
12:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:00 IONUT
17:00 - 18:00 LIBER
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 LIBER

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX
22:30 - 23:55 REZERVAT

08:45 - 10:45 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:00 LIBER
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 GRAND SECURITY
22:00 - 23:55 PORSCHE

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 17:30 ZAMSPORT
17:30 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 STEFANICA
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 14:30 LIGA COMPANIILOR
14:30 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 IGOR
17:30 - 19:00 LIBER
19:00 - 20:30 LIBER
20:30 - 22:30 LIBER
22:30 - 23:55 LIBER

09:00 - 10:30 LIBER
10:30 - 12:00 LIBER
12:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 18:00 LIBER
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 LIBER

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 BRD
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

08:45 - 13:05 BRITISH SCHOOL
13:05 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:00 LIBER
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX
22:30 - 23:55 REZERVAT

08:45 - 10:45 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:00 LIBER
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 GRAND SECURITY
22:00 - 23:55 PORSCHE

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 17:30 ZAMSPORT
17:30 - 23:55 LIGA COMPANIILOR
   

Inapoi la site