PROGRAM
An · Luna · Saptamana · Zi · Cauta · Autentificare     
Programari lunare, Februarie 2018
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica  
     
08:40 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 15:00 INTERSPORT
15:00 - 16:30 METALCAS
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 BRD
22:00 - 23:55 REZERVAT

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 REZERVAT
14:30 - 14:30 VLAD
16:30 - 16:30 ZAMSPORT
17:30 - 23:30 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 STEFANICA & AVOCATII
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 14:00 ASTRA KIDS
14:00 - 15:00 BUBBLE FOOTBALL
15:00 - 16:00 PELICANU
16:00 - 18:00 IGOR
18:00 - 22:00 REBEKA
22:00 - 23:55 REZERVAT

10:30 - 12:30 LIBER
12:30 - 14:30 TRUSTUL
14:30 - 16:30 LIBER
16:30 - 18:00 A.S.P.R
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 EMRE

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:45 BRITISH SCHOOL
14:40 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 VODAFONE
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:15 - 15:15 PARCHET
15:15 - 16:00 BRITISH SCHOOL
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX
22:30 - 23:55 REZERVAT

08:40 - 10:40 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 VLAD
13:00 - 15:00 BRITISH SCHOOL
15:00 - 16:00 INTERSPORT
16:00 - 18:00 LIBER
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

08:40 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 15:00 INTERSPORT
15:00 - 16:30 METALCAS
16:30 - 18:00 REZERVAT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 BRD
22:00 - 23:55 REZERVAT

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 REZERVAT
14:30 - 16:30 VLAD
16:30 - 17:30 LIBER
17:30 - 23:30 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 STEFANICA & AVOCATII
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 14:00 ASTRA KIDS
14:00 - 15:00 LIBER
15:00 - 16:30 PELICANU
16:30 - 18:30 IGOR
18:30 - 20:30 REBEKA
20:30 - 22:00 REZERVAT

10:30 - 14:30 COMPETITIE
14:30 - 16:30 TRUSTUL
16:30 - 18:00 A.S.P.R
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 EMRE

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:45 BRITISH SCHOOL
14:40 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 VODAFONE
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:15 - 15:15 PARCHET
15:15 - 16:00 BRITISH SCHOOL
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX
22:30 - 23:55 REZERVAT

08:40 - 10:40 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 15:00 BRITISH SCHOOL
15:00 - 16:00 INTERSPORT
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

08:40 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 15:00 INTERSPORT
15:00 - 16:30 METALCAS
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 BRD
22:00 - 23:55 REZERVAT

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 VLAD
16:30 - 16:30 ZAMSPORT
17:30 - 23:30 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 STEFANICA & AVOCATII
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 14:00 ASTRA KIDS
14:00 - 15:30 REZRVAT
15:30 - 16:30 PELICANU
16:30 - 18:30 IGOR
18:30 - 20:30 REBEKA
20:30 - 22:00 REZERVAT

10:30 - 12:30 ASTRA KIDS
12:30 - 14:30 TRUSTUL
14:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:00 A.S.P.R
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 EMRE

09:00 - 11:00 CATALIN
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 14:45 LIBER
14:40 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 VODAFONE
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 LIBER
13:15 - 15:15 PARCHET
15:15 - 16:00 BRITISH SCHOOL
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX
22:30 - 23:55 REZERVAT

08:40 - 10:40 LIBER
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 15:00 METALCAS
15:00 - 16:00 INTERSPORT
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR

08:40 - 13:00 LIBER
13:00 - 14:00 LIBER
14:00 - 15:00 INTERSPORT
15:00 - 16:30 LIBER
16:30 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 TOPEX
20:00 - 22:00 BRD
22:00 - 23:55 REZERVAT

09:00 - 11:00 CATALIN
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 14:30 LIBER
14:30 - 16:30 VLAD
16:30 - 16:30 ZAMSPORT
17:30 - 23:30 LIGA COMPANIILOR

08:00 - 10:00 STEFANICA & AVOCATII
10:00 - 12:00 PWC
12:00 - 14:00 ASTRA KIDS
14:00 - 16:00 TRUSTUL
16:30 - 18:30 IGOR
18:30 - 20:30 REBEKA
20:30 - 22:00 REZERVAT

10:30 - 15:30 CUPA NEATA
15:30 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:00 A.S.P.R
18:00 - 20:00 JANDARMERIE
20:00 - 22:00 TRIDENT
22:00 - 23:55 EMRE

09:00 - 11:00 LIBER
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:00 - 14:45 BRITISH SCHOOL
14:40 - 16:30 REZERVAT
16:30 - 18:30 NAT. ARTISTILOR
18:30 - 20:00 VODAFONE
20:00 - 21:30 TRASER GOLD
21:30 - 23:30 AERO BIT

09:00 - 11:00 MARIAN
11:00 - 13:00 BRITISH SCHOOL
13:15 - 15:15 PARCHET
15:15 - 16:00 BRITISH SCHOOL
16:00 - 17:30 SECTIA 9
17:30 - 19:00 ISRA
19:00 - 20:30 VGA
20:30 - 22:30 SAGEX
22:30 - 23:55 REZERVAT

08:40 - 10:40 BRITISH SCHOOL
11:00 - 13:00 LIBER
13:00 - 15:00 BRITISH SCHOOL
15:00 - 16:00 INTERSPORT
16:00 - 18:00 ZAMSPORT
18:00 - 20:00 LIGA COMPANIILOR
20:00 - 22:00 SODEXO
22:00 - 23:55 LIGA COMPANIILOR
       

Inapoi la site